11.11.2022
Kategorie: Multikulturní soužití

Šílený svět

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Muž v ženských šatech a ještě k tomu v roušce je divný. Je znakem toho, že celá společnost je divná a pokroucená. Je mi zcela jedno, kdo co dělá doma a koho má v posteli. Homosexuálové a lesby nechť dělají co musí. Tento příspěvek nemá za cíl “homofobně” se distancovat od jinakosti. Ne, to ne…

Má za cíl upozornit na to, že přehnaná a do extrémů dovedená pozitivní diskriminace se zneužívá. Kdejaký vykutálenec se prostě “identifikuje” s jiným pohlavím, aby získal výhody až obdiv. Můžeme spekulovat o tom, kolik homosexuálů či transsexuálů si skutečně nemůže pomoci a kolik jich jen využívá “poptávku” po jinakosti. Stačí si obléct ženské šaty a už jste v centru pozornosti. Nikdo vás nemůže kritizovat, protože neziskové orgnaizace jsou neustále připravené takovou kritiku označit za homofobii a tím vám zlikvidovat kariéru.

To za tu trochu ostudy v ženských šatech stojí. Těch výhod je více než nevýhod. Barvu pleti změníte jen těžko, invalidu ze sebe těžko někdo bude dělat kvůli výhodám. Stát se transsexuálem je nejjednoduší a nejrychlejší.

Věřím tomu, že normálním homosexuálům to vadí a nemají potřebu všechny okolo mlátit po hlavě svou sexuální orientací. Situace bohužel došla tak daleko, že pokud by se homosexuálové ozvali a kritizovali by fanatické aktivisty, dočkali by se homofobní nálepky i oni. Případ Martiny Navrátilové, která dostala přes prsty za kritiku změn pohlaví ve sportu, je dostatečně odstrašující.

Takže je to zase na nás. My dávno tisíckrát onálepkovaní můžeme beze strachu volat: “Není to progresivní, je to šílené!”

 

evahrindova.cz

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x