2.10.2022
Kategorie: Společnost

Plynovody nám lítají do luftu a pořád je ticho

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Opravdu chce Evropa válku? Pokud ji chtějí jen její vládci tak je nejvyšší čas je poslat tam kam patří. Do pekla.

Ethan Huff, Natural News – Záchranné lano Evropy k ruské energii bylo oficiálně přerušeno, čímž se urychlil tlak na vypuknutí 3. Světové války. Podle zpráv plynovody Nord Stream 1 a Nord Stream 2 z Ruska do Evropy přes noc ztratily tlak a praskly, čímž se do vod Baltského moře vypustily masivní oblaka bublajícího plynu.

Existují důvodná podezření ze sabotáže a mnozí na sociálních sítích poukazují na nikoho jiného než Joea Bidena, který před pár měsíci slíbil, že pokud Rusko napadne Ukrajinu, pak plynovod Nord Stream 2 už nebude, nebo bude ukončen. Pokud byly NS1 a NS2 záměrně poškozeny, útok musely provést speciální jednotky, jako jsou námořní potápěči nebo ponorka.

Neumím si představit, že by to bylo jinak, než řízenou sabotáží. Kdyby praskl jeden, dalo by se říct chyba se vloudila, ale u dvou? To měl někdo sakra na pilno odstranit plynovody a dostat Evropu na úplné dno. Jsou zde mnohá obvinění, protože nikdo nic neví a nikdo nic neudělal. Tak bych řekla, že jsem tam zajela s kámoškou Mařenou a společnou silou jsme zařídily, aby konečně byl od plynu pokoj a čeští, moravští a slezští blbouni poznali co to bude zima v panelácích.

Západ je přesvědčen že to bylo Rusko, ostatní ukazují na řeč Bidena a jeho veřejně vyslovené výhrůžky. Další spekuluje o Ukrajině, ale nikdo nic neví, nebo spíš vědět nechce. I kdyby věděl, říct to nahlas znamená podepsat si ortel. S největší pravděpodobností za útok zodpovědné NATO. Všudypřítomná mocenská struktura totiž už nějakou dobu trestá Evropu tím, že ji nutí stát za ochromujícími sankcemi, které místo ublížení Rusku hrozí kolapsem Německa a Evropské unie.

Další možností je, že Scholzova vláda, která právě nyní vládne v Německu, povolila nebo dokonce požádala o zničení ropovodů, aby se uvolnil politický tlak na první otevření Nord Stream 2 a obnovení používání Nord Stream 1. I to je možnost. Když se něco zničí, už se o tom nemusí nikdo s nikým hádat. To jsou mi teda argumenty a politická nezralost jen bují.

Britský sociolog Noah Carl tvrdí, že rusko-ukrajinský konflikt byl vždy o sabotáži Nord Stream 2 protože svět, kde by Německo a Rusko přáteli a obchodními partnery, tam by nebyly zapotřebí americké vojenské základny, drahé zbraně a raketové systémy vyrobené v USA a není zapotřebí NATO.

Jak vidíte konspirace jen bují. Já jsem u toho nikomu nesvítila, takže bych byla další konspirátorka. Jenže mě to zajímá jen z jednoho pohledu. Co dál? Čím budeme topit a kolik za to budeme platit. To opravdu nebude procházka růžovým sadem a za zadkem máme Zelenského který chce fofrem do NATA a je mu jedno, že NATO nesmí přibírat někoho, kdo je zrovna ve válečném konfliktu. Navíc by to byl už opravdu důvod k otevřenému konfliktu a nad hlavami by nám létaly rakety s jadernou náloží a cíle jsou všeobecně známé. Opravdu chce Evropa válku? Pokud ji chtějí jen její vládci tak je nejvyšší čas je poslat tam kam patří. Do pekla.

MILENA DOUŠKOVÁ

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
90 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)