26.9.2022
Kategorie: Společnost

Ruská mobilizace a volební nuda

Sdílejte článek:

RED HOOK

Stalo se toho moc a pauza velká a my od Hooka to víme a omlouváme se. Připravuju spuštění malého nakladatelství a je s tím práce jak s velkým. Možná i víc.


Tak.

A zemřela britská královna a na pohřeb jí letěl pan premiér, bo se našemu Taťkovi nejvyššímu rozjelo nechutenství. My od Hooka si myslíme, že je to tak dobře, protože prvák zdraví našeho Taťky je na prvním místě (bez ironie) a druhák si vzpomínáme, že Taťkovi pohřby moc nejdou, bo když zemřel slovenský prezident Kováč, přiletěl náš Nejvyšší až na konec rautu a bylo z toho tenkrát velké mrzení.

Mluvčí Ovčáček to tehdy sváděl jednak na silný protivítr, a pak na letecké dispečery, kteří prezidentův Čmelák omylem poslali na Rujánu.

Mno.

V Rusku se mobilizuje, takže ruští vlastenci prchají na dekadentní Západ. My od Hooka to chápeme, protože bojovat na Ukrajině se Západem nikdo příčetný nechce.

Džesika mi na výčepu řikal, že na jednom českém vlasteneckém fóru četl, že Rusové na Ukrajině nebojují s Ukrajinci, ale s prohnilou západní společností, která Rusy nebere vážně, což Rusy frustruje, deprimuje a přivádí k zoufalství a není divu, že pak na Ukrajině střílí na vše, co se pohne, i když o Ukrajinu vůbec nejde a připletla se k tomu omylem.
Džesika mi taky řekl, že dumal, že kdyby Rusáci místo na Ukrajině bojovali s prohnilou západní společností u sebe, třeba kousek pod Moskvou, kde je placu tři prdele, nikdo by si toho dohromady nevšim a byl by klid. Jenže to by museli mít v hlavě mozek a ne kulobrok.

Jsem mu řekl, že to nevidí v souvislostech. Se mě zeptal, jestli to já vidím v souvislostech. Jsem mu řekl, že taky ne.

A proběhly komunální volby a první kolo senátních voleb. My od Hooka jsme to sledovali, ale docela nuda, vám řeknu.

Jediné co vzbudilo naši pozornost byla Jihlava s paní Nagyovou a panem Vystrčilem. Pana Vystrčila netřeba představovat, ale paní Nagyová nás zaujala tím, že jelikož je podle ní Senát malý až střední podnik, dokázala by si představit, že by pro něj šlo vyřídit dotaci třeba na menší wellnes.

Samozřejmě pokud bude zvolena a potvrdí se její imunita. Jinak ať si to vyřizuje někdo jiný.

Nám od Hooka přijde, že žijeme v docela podivném světě…)

Tak.

Klimatická změna útočí a díky současnému pětisetletému suchu se večer v Nuslích na balkóně ani nestihnu začíst do knihy, bo neustále prchám před deštěm. Je to fakt k vzteku.

A včera v Nuslích vypadla elektrika. A všechno zavřený. Včetně Tesca na Nuselský. Nenakoupíte. Nezaplatíte.

Bez elektřiny jsme o iks desetiletí zpět. Bezhotovostní platby končí. Internet mizí. Influenceři skáčou z mostu. Digitalizace státu v troskách. Modelové z Googlu, Facebooku, Avastu apod. na pracáku.

Jediné co funguje je hotovost v kapse. Co si nedomluvíte z oka do oka nemáte. A tak.

Si někdy my od Hooka říkáme, že je ta naše rozjásaná současnost docela křehká…)

Jo.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli dnes zase bude pršet. Jsem jim řekl, že určitě. A bude pršet tak dlouho, dokud se podle předpovědi zasvěcených celá naše krajina nezmění ve vyprahlou poušť.

Takže dnes bude pod mrakem a z mraků poteče voda. A lepší to už nebude.

To je zatím vše.

Zelený Škraloup, FB

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 2,61 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x