14.8.2022
Kategorie: Společnost

Ministr Rakušan, Salman Rushdie a Babiš

Sdílejte článek:

NM

Salman Rushdie byl pobodán atentátníkem. Íránský duchovní vůdce Rúholláh Chomejní v roce 1989 vydal pokyn (fatvu) k zabití Rushdieho za román Satanské verše. Část muslimů tuto knihu považuje za urážku islámu.

Ministr vnitra tento nechutný čin využil k tomu, aby Andreje Babiše defakto přirovnal k fanatickým islamistům. To je skutečně debilita nejvyššího řádu.

(Celý výrok ministra Rakušana zde: “Útok na Salmana Rushdieho je hrůznou ukázkou síly slov, jejichž ozvěna dokáže ubližovat i zabíjet. Mějme to na paměti všichni. Když mluvíme nebo jen posloucháme. Kdekoli, zvláště pak na náměstích před jedním obytným vozem, kde se slovo stává rozbuškou nenávisti.”)

V případě narušování setkání občanů s bývalým premiérem Babišem je tou fanatickou lůzou skupina těch, kteří ta setkání narušují. Jsou to podporovatelé vládní koalice, tedy i ministra Rakušana.

Není se čemu divit, když se jako pitomec projevuje ministr této vlády, nepřekvapí pitomé chování jeho voličů a podporovatelů.

Narušovat řádně nahlášená setkání občanů s politikem pískotem a hlukem, není demokratické, není to ani slušné. Je to fanatické a ubohé. Neodsoudit to je stejné, jako když budete schvalovat atentáty na lidi, kteří se svým názorem někomu protiví.

 

Naštvané matky

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x