22.5.2022
Kategorie: Ze světa

Falešná obvinění Russiagate předaná tisku proti Donaldu Trumpovi byla přímo schválena Hillary Clintonovou

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Je to tak nejen v USA, ale také v EU: Pokud nejste zcela v souladu se systémem, pak vás nazvou „agentem Kremlu“ či jedincem, kterého platí Rusko. Každý totalitní systém se tímto způsobem snaží zbavit opozice, která je za všech okolností nežádoucí. Vždy tvrdí, že je agentem té pro systém „špatné“ strany. K nařčení se přidají i korporátní média a nařčený jedinec či politická strana se pak může jen stěží bránit.

V minulosti to tedy byly podvratné imperialistické živly, dnes jsou to agenti Kremlu. Tatáž tupá propaganda, na kterou ovšem mnoho nemyslících jedinců naletí. Jednoduše, každá skutečná opozice proti systému musí očekávat, že se ji bude snažit systém jakkoli shodit jako nepřátelskou, nehledě na to, že sám systém je zvrácený a nepřátelský.

V USA se tímto způsobem snažila Hillary Clintonová získat hlasy, což se jí nakonec nepodařilo. I proto si to Demokraté o dalších volbách řádně „ošéfovali“ a zajistili si díky masivním volebním podvodům vítězství loutky Deep state – Bidena.

Ale nyní se vrátíme do doby, kdy probíhal souboj mezi Hillary Clintonovou a Donaldem Trumpem. Tehdy probíhající zkonstruovaná aféra Russiagate se totiž dostala před soud…

Bývalý manažer kampaně Hillary Clintonové svědčil u federálního soudu, že Hillary Clintonová osobně schválila úniky do tisku na podzim roku 2016 tvrzením, že Donald Trump měl vazby na ruskou banku.

Robby Mook řekl, že se zúčastnil setkání s dalšími vysokými představiteli kampaně, kde byli informováni o podivné kybernetické aktivitě, která naznačovala vztah mezi Trump Organization a Alfa Bank, která se nachází v Moskvě.

Skupina se rozhodla podělit se o informace s reportérem a Mook to řekl Hillary Clintonové. „Diskutovali jsme o tom s Hillary,“ řekl Mook a později dodal, že s tímto rozhodnutím souhlasila.

„Zaměstnanec kampaně pak předal informace reportérovi časopisu Slate s tím, ať napíše to, co považuje za pravdivé,“ řekl Mook. Slate publikoval článek 31. října 2016, čímž vyvolal otázky o podivných počítačových vazbách Trump-Alfa. Poté, co byl příběh zveřejněn, Clintonová o tom tweetovala a vydala tiskovou zprávu, která uvedla: „Tato vzájemná podpora by mohla být klíčem k rozluštění tajemství Trumpových vazeb na Rusko.“

Svědectví se odehrálo během procesu s právníkem kampaně Clintonové Michaelem Sussmannem, který je stíhán zvláštním advokátem Trumpovy éry Johnem Durhamem. Durham vyšetřuje potenciální pochybení související s vyšetřováním FBI Trump-Rusko. Proces vrhl světlo na skrytou taktiku politické opozice – jak v kampani vymýšlí špinavé příběhy a nabízejí je tisku.

Sussmann předal stejné informace o Trumpovi a Alfa Bank úředníkovi FBI v září 2016. Prokurátoři ho obvinili ze lhaní FBI a tvrdí, že lhal agentovi FBI o tom, že tam nebyl za klienta, i když tam ve skutečnosti byl jménem Clintonové. Přiznal se k nevině a tvrdí, že šel „pomoci FBI“ jako znepokojený občan, a že týmy kampaně Clintonové tehdy v první řadě nechtěly, aby se setkal s FBI.

Mook a další vysoký představitel kampaně Clintonové, generální poradce Marc Elias, tento týden vypovídali. Řekli, že nepovolili ani nenařídili Sussmannovi, aby šel do FBI s těmito výbušnými zpravodajskými informacemi o Trumpovi. Mook v pátek řekl, že ani nevěděl, kdo byl Sussmann během kampaně v roce 2016, a že by měl námitky proti schůzce s FBI…

 

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x