18.1.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

„Nevěřící ženy jsou naší kořistí“, prohlásil imám v italském Bergamu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V Koránu nabádá lžiprorok Mohamed k tomu, aby si muslimové brali otrokyně z řad nemuslimek na dobývaných územích. Žádoucí jsou pak i nucené konverze nemuslimek formou účelových sňatků, kdy děti jsou pak také muslimové. Na nemuslimské ženy se dívají muslimové jako na cosi velmi podřadného. Žena je v islámu už tak podřazena muži a nemuslimská žena je ještě o stupínek níž, než muslimka.

Obzvlášť pak muži ze zemí, kde se běžně praktikuje šaría, jsou vychováváni k neúctě k ženám, zejména nemuslimkám. To je ostatně jasně vidět i na tom, že mezi pachateli znásilnění z řad muslimských vetřelců dominují Afghánci a Somálci.

Hafiz Muhammad Zulkifal je imám, který kázal v bergamské mešitě. V jeho kázáních je podobně, jako v případě jiných imámů, jasně vyjádřená nadřazenost muslimů nad nemuslimy.

„Zajaté nevěřící ženy jsou kořistí, a proto mudžahedíni (islámští vojáci) si s nimi mohou dělat, co chtějí.“

43letý africký imám a učitel koránu, působící v oblasti mezi Bergamem a Bresciou, skončil před soudem v Sassari na základě obvinění z členství v al-Káidě v Itálii. Mimo jiné také zařídil vraždu sestry jednoho z dalších obžalovaných, protože chodila s nevěřícím chlapcem.

Imám z Bergama, města, kde starosta Pd (italská soc. dem.) vypráví pohádky o integraci, také kázal a praktikoval nadřazenost práva šaría nad italským právem.

V odposlechu se přiznal k tomu, že vyznává jedině právo šaría:

„Dělám to, co děláte vy! Zastavujete lidi, protestující proti používání obušků a hledáte ty lidi, kteří dělají nelegální práci. Děláme to samé! Pracujete podle zákonů státu, zatímco my pracujeme na těch Alláhových!“

A poté, co nařídil popravu několika jeho krajanů, kteří pak byli zavražděni v Brescii v roce 2011, tvrdil: „Udělali jsme svatou věc pro Alláha a Alláh nás ochránil“.

Smýšlení imáma není ničím neobvyklým, muslim nebude nikdy uznávat jiné zákony, než zákon šaría. Bylo by velmi naivní si myslet, že skutečně praktikující muslim kdy bude uznávat evropské právo. To snad jen navenek, coby přetvářku, ovšem v reálném životě ne.

Příklad takového skrytého džihádisty známe i od nás. Za podporu terorismu nedávno odsouzený Samer Shehadeh vyřvával u soudu, že české právo neuznává, uznává jen právo šaría. Přitom tentýž muslim byl naším mainstreamem dříve představován coby plně integrovaný muslim…

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x